شرکت صنایع پرسو الکترونیک با تجربه بیش از دو دهه فعالیت در زمینه صنایع الکترونیک در سال 1370 تأسیس گردیده است. این شرکت علاوه بر در اختیار داشتن متخصصین و مسئولانی با درجات عالی علمی و تخصصی مرتبط و با سوابق تجربی بسیار بالا، در کلیه سطوح اجرایی و کاربردی آن نیز از آخرین و پیشرفته ترین تکنولوژی ساخت و طراحی دستگاه های الکترونیک بهره می برد. بطوری که به جرأت می توان گفت تولیدات این شرکت قادر است در سطوح بالا با همتای خارجی خود رقابت نماید. 
 شرکت سوئیسی NEWAVE، بزرگترین و با سابقه ترین شرکت تولیدکننده یو پی اس در اروپاست که به صورت انحصاری تولیدکننده یو پی اس های سه فاز ماژولار با توانایی پارالل سازی نامحدود در دنیا می باشد. در حال حاضر شرکت ABB که یکی از بزرگترین شرکت های مهندسی دنیا است، اقدام به خرید سهام این شرکت نموده است.
 شرکت سوئیسی STATRON در سال 1976 تاسیس گردید و یکی از تولیدکنندگان بین المللی پیشرو در حوزه منابع تغذیه ایمن می باشد. این شرکت با بیش از 35 سال سابقه تحقیق و توسعه پیوسته و استفاده از جدیدترین تکنولوژی در تولید و طراحی یو پی اس های صنعتی، یکی از برترین برندهای جهان محسوب می شود.
 شرکت SICON در سال 1989 در چین تاسیس گردید، این شرکت به سرعت با به کارگیری آخرین دانش روز جهانی و مهندسان مجرب، به یکی از تولیدکنندگان بزرگ انواع یو پی اس و اینورتر تبدیل گردید و در حال حاضر در بیش از 50 کشور جهان نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش دارد.

ERMS 12-36

DSP 1-20

DSM 20-400